Permiteți accesul la
tagesschau Tagesschau
abonații
434,000
vizionări video
154,011,915
Numar video
8380
Țară
Categorie
Incepand de utilizator YouTuber
2006
Împărtășește-l, dacă vă place

tagesschau statistici canal YouTube

tagesschau
abonații
434,000
vizionări video
154,011,915
Numar video
8380
Venituri estimate în ultimele 30 de zile
€ 7.47K - € 44.8K
9,334
ultimele zile 7
abonații
40,000
ultimele zile 30
74,000
ultimele zile 90
5,186,601
ultimele zile 7
vizionări video
22,228,290
ultimele zile 30
32,760,776
ultimele zile 90
Data vizionări video Venituri estimate
22.02.2020 Sat +4,445,658 € 1.49K - € 8.96K
20.02.2020 Thu +1,810,643 € 608 - € 3.65K
17.02.2020 Mon +1,205,034 € 404 - € 2.43K
16.02.2020 Sun +523,281 € 175 - € 1.06K
15.02.2020 Sat +362,722 € 121 - € 731
14.02.2020 Fri +313,944 € 105 - € 633
13.02.2020 Thu +445,839 € 149 - € 899
12.02.2020 Wed +364,427 € 122 - € 734
11.02.2020 Tue +523,749 € 176 - € 1.06K
10.02.2020 Mon +1,001,158 € 336 - € 2.02K
09.02.2020 Sun +897,034 € 301 - € 1.81K
08.02.2020 Sat +1,166,898 € 392 - € 2.35K
07.02.2020 Fri +305,067 € 102 - € 615
06.02.2020 Thu +721,229 € 242 - € 1.45K