Permiteți accesul la
Subiectiv cu Razvan Dumitrescu Subiectiv Cu Razvan Dumitrescu
abonații
13,500
vizionări video
3,488,613
Numar video
581
Țară
Categorie
Incepand de utilizator YouTuber
2016
Împărtășește-l, dacă vă place

Subiectiv cu Razvan Dumitrescu statistici canal YouTube

Subiectiv cu Razvan Dumitrescu
abonații
13,500
vizionări video
3,488,613
Numar video
581
Venituri estimate în ultimele 30 de zile
€ 100 - € 605
700
ultimele zile 7
abonații
1,400
ultimele zile 30
3,500
ultimele zile 90
199,312
ultimele zile 7
vizionări video
300,274
ultimele zile 30
1,021,064
ultimele zile 90
Data vizionări video Venituri estimate
16.01.2020 Thu +3,954 € 1 - € 7
15.01.2020 Wed +14,655 € 4 - € 29
14.01.2020 Tue +21,761 € 7 - € 43
13.01.2020 Mon +40,035 € 13 - € 80
12.01.2020 Sun +85,948 € 28 - € 173
11.01.2020 Sat +17,273 € 5 - € 34
10.01.2020 Fri +15,686 € 5 - € 31
09.01.2020 Thu +9,093 € 3 - € 18
08.01.2020 Wed +13,166 € 4 - € 26
07.01.2020 Tue +14,312 € 4 - € 28
05.01.2020 Sun +14,810 € 4 - € 29
04.01.2020 Sat +5,011 € 1 - € 10
03.01.2020 Fri +22,779 € 7 - € 45
02.01.2020 Thu +9,433 € 3 - € 19