Permiteți accesul la
RoomieOfficial Roomie Official
abonații
7,150,000
vizionări video
1,118,105,064
Numar video
619
Categorie
Incepand de utilizator YouTuber
2010
Împărtășește-l, dacă vă place

RoomieOfficial statistici canal YouTube

RoomieOfficial
abonații
7,150,000
vizionări video
1,118,105,064
Numar video
619
Venituri estimate în ultimele 30 de zile
€ 8.68K - € 52.1K
22,106
ultimele zile 7
abonații
60,000
ultimele zile 30
270,000
ultimele zile 90
9,519,526
ultimele zile 7
vizionări video
25,838,711
ultimele zile 30
106,066,844
ultimele zile 90
Data vizionări video Venituri estimate
11.04.2021 Sun +25,838,711 € 8.68K - € 52.1K
23.03.2021 Tue +9,952,114 € 3.34K - € 20.1K
15.03.2021 Mon +7,794,442 € 2.62K - € 15.7K
09.03.2021 Tue +11,544,619 € 3.88K - € 23.3K
28.02.2021 Sun +12,896,627 € 4.33K - € 26K
19.02.2021 Fri +15,059,574 € 5.06K - € 30.4K
09.02.2021 Tue +12,414,334 € 4.17K - € 25K
31.01.2021 Sun +10,566,423 € 3.55K - € 21.3K
23.01.2021 Sat +99,120,067 € 33.3K - € 200K
04.11.2020 Wed +12,624,108 € 4.24K - € 25.5K
26.10.2020 Mon +8,579,742 € 2.88K - € 17.3K
20.10.2020 Tue +8,341,992 € 2.8K - € 16.8K
12.10.2020 Mon +7,013,768 € 2.36K - € 14.1K
03.10.2020 Sat +5,723,879 € 1.92K - € 11.5K