Permiteți accesul la
Gawx Art Gawx Art
abonații
987,000
vizionări video
53,378,530
Numar video
91
Țară
Categorie
Incepand de utilizator YouTuber
2017
Împărtășește-l, dacă vă place

Gawx Art statistici canal YouTube

Gawx Art
abonații
987,000
vizionări video
53,378,530
Numar video
91
Venituri estimate în ultimele 30 de zile
€ 2.93K - € 17.6K
36,400
ultimele zile 7
abonații
156,000
ultimele zile 30
275,000
ultimele zile 90
2,033,018
ultimele zile 7
vizionări video
8,712,933
ultimele zile 30
15,504,641
ultimele zile 90
Data vizionări video Venituri estimate
16.05.2020 Sat +5,808,622 € 1.95K - € 11.7K
26.04.2020 Sun +1,834,953 € 616 - € 3.7K
12.04.2020 Sun +4,996,769 € 1.68K - € 10.1K
16.03.2020 Mon +1,875,002 € 630 - € 3.78K
05.03.2020 Thu +223,888 € 75 - € 451
04.03.2020 Wed +266,081 € 89 - € 536
03.03.2020 Tue +281,492 € 94 - € 567
02.03.2020 Mon +217,834 € 73 - € 439
01.03.2020 Sun +429,967 € 144 - € 867
28.02.2020 Fri +226,677 € 76 - € 457
27.02.2020 Thu +244,339 € 82 - € 492
26.02.2020 Wed +275,488 € 92 - € 555
25.02.2020 Tue +336,275 € 113 - € 678
24.02.2020 Mon +488,773 € 164 - € 985