Permiteți accesul la
freekickerz Freekickerz
abonații
8,350,000
vizionări video
2,181,640,693
Numar video
1353
Țară
Categorie
Incepand de utilizator YouTuber
2010
Împărtășește-l, dacă vă place

freekickerz statistici canal YouTube

freekickerz
abonații
8,350,000
vizionări video
2,181,640,693
Numar video
1353
Venituri estimate în ultimele 30 de zile
€ 2.77K - € 16.6K
0
ultimele zile 7
abonații
0
ultimele zile 30
30,000
ultimele zile 90
1,922,184
ultimele zile 7
vizionări video
8,237,931
ultimele zile 30
25,137,367
ultimele zile 90
Data vizionări video Venituri estimate
21.05.2020 Thu +13,729,885 € 4.61K - € 27.7K
01.04.2020 Wed -806,150 € -270 - € -1.63K
31.03.2020 Tue +8,213,142 € 2.76K - € 16.6K
20.03.2020 Fri +4,000,490 € 1.34K - € 8.07K
13.03.2020 Fri +14,136,922 € 4.75K - € 28.5K
17.02.2020 Mon +946,401 € 318 - € 1.91K
14.02.2020 Fri +736,129 € 247 - € 1.48K
12.02.2020 Wed +871,407 € 292 - € 1.76K
09.02.2020 Sun +1,226,701 € 412 - € 2.47K
07.02.2020 Fri +379,050 € 127 - € 764
06.02.2020 Thu +1,051,479 € 353 - € 2.12K
03.02.2020 Mon +2,265,934 € 761 - € 4.57K
31.01.2020 Fri +625,294 € 210 - € 1.26K
30.01.2020 Thu +1,021,870 € 343 - € 2.06K