Permiteți accesul la
Fly Project Fly Project
abonații
365,000
vizionări video
335,700,817
Numar video
147
Țară
Categorie
Incepand de utilizator YouTuber
2009
Împărtășește-l, dacă vă place

Fly Project statistici canal YouTube

Fly Project
abonații
365,000
vizionări video
335,700,817
Numar video
147
Venituri estimate în ultimele 30 de zile
€ 329 - € 1.97K
0
ultimele zile 7
abonații
1,000
ultimele zile 30
3,000
ultimele zile 90
33,229
ultimele zile 7
vizionări video
979,024
ultimele zile 30
3,948,990
ultimele zile 90
Data vizionări video Venituri estimate
31.03.2020 Tue +33,229 € 11 - € 67
20.03.2020 Fri +390,282 € 131 - € 786
06.03.2020 Fri +555,513 € 186 - € 1.12K
22.02.2020 Sat +681,049 € 228 - € 1.37K
17.02.2020 Mon +229,853 € 77 - € 463
12.02.2020 Wed +226,954 € 76 - € 457
10.02.2020 Mon +93,054 € 31 - € 187
09.02.2020 Sun +10,708 € 3 - € 21
07.02.2020 Fri +106,902 € 35 - € 215
06.02.2020 Thu +48,702 € 16 - € 98
03.02.2020 Mon +114,936 € 38 - € 231
02.02.2020 Sun +72,707 € 24 - € 146
30.01.2020 Thu +111,649 € 37 - € 225
28.01.2020 Tue +99,130 € 33 - € 199