Permiteți accesul la
ABC News Abc News
abonații
11,300,000
vizionări video
9,539,748,050
Numar video
58853
Categorie
Incepand de utilizator YouTuber
2006
Împărtășește-l, dacă vă place

ABC News statistici canal YouTube

ABC News
abonații
11,300,000
vizionări video
9,539,748,050
Numar video
58853
Venituri estimate în ultimele 30 de zile
€ 49.9K - € 299K
0
ultimele zile 7
abonații
200,000
ultimele zile 30
500,000
ultimele zile 90
12,249,023
ultimele zile 7
vizionări video
148,468,743
ultimele zile 30
469,931,895
ultimele zile 90
Data vizionări video Venituri estimate
17.04.2021 Sat +7,220,975 € 2.43K - € 14.6K
16.04.2021 Fri +5,028,048 € 1.69K - € 10.1K
15.04.2021 Thu +104,539,682 € 35.1K - € 211K
26.03.2021 Fri +3,683,908 € 1.24K - € 7.43K
25.03.2021 Thu +6,106,137 € 2.05K - € 12.3K
24.03.2021 Wed +5,992,517 € 2.01K - € 12.1K
23.03.2021 Tue +4,600,147 € 1.55K - € 9.28K
22.03.2021 Mon +11,297,329 € 3.8K - € 22.8K
19.03.2021 Fri +29,285,756 € 9.84K - € 59.1K
11.03.2021 Thu +3,682,528 € 1.24K - € 7.43K
10.03.2021 Wed +3,960,248 € 1.33K - € 7.99K
09.03.2021 Tue +8,689,036 € 2.92K - € 17.5K
07.03.2021 Sun +44,481,484 € 14.9K - € 89.7K
25.02.2021 Thu +24,680,717 € 8.29K - € 49.8K